Brány

K už zhotovenému plotu si môžete objednať aj bránu, ktorá je súčasťou každého plota. Brána býva akýmsi vstupným vchodom do vášho súkromného vlastníctva. Každý, kto vás navštívi musí prejsť cez bránu.

Preto by brána mala byť nielen plne funkčná, ale mala by byť kvalitná a nekaziaca sa už po niekoľkých použitiach.

Najčastejšie problémy brán bývajú buď tie, že brány po čase vrźgajú, hrdzavejú alebo vonkajšie faktory, ktoré na nich pôsobia spôsobujú ich pokrivenie. Pri našich bránach sa to nemôže stať. Naše brány sú vyrobené z kvalitných materiálov, pri ktorých sa neobjavuje ani jeden z uvedených dôvodov. Ponúkame brány posuvné alebo krídlové podľa vášho vkusu. Vyhoďte svoje staré brány a vymeňte ich za nové, moderné. Brány, ktoré vám budú závidieť okoloidúci, brány, ktoré nehrdzavejú. Dizajnovo sú to brány moderného vzhľadu. Bývajú pýchou samotného dvora. Výber tej správnej brány závisí od vašich požiadaviek. Nezáleží na tom, či si vyberiete bránu posuvnú alebo krídlovú. Rozdiel je iba v procese otvárania a zatvárania.

Posuvné brány bývajú umiestnené na kolieskach, ktoré sa často opotrebujú. Kolieska na týchto bránach sú vyrobené s kvalitného a pevného materiálu, ktorý vydrží nápor brány akejkoľvek hmotnosti. Sú vhodné najmä do firiem alebo pred garážou. Výhodou posuvných brán je ľahkosť ovládania, ktorú si môžete nastaviť aj na centrálne otváranie a zatváranie. Krídlové brány sú zasa vhodné ako vstupné bránky. Najčastejšie sa využívajú pri rodinných domoch. Výber správnej brány závisí aj od typu dvora ale pozemku, do ktorého sú umiestnené, aby sa mohli dostatočne dobre otvárať. Pr niektorých typoch plotov je potrebné použiť aj tri brány naraz, preto si môžete zvoliť aj možnosť kombinácie posuvných a krídlových brán.