Výhody

Naše ploty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči chladu, vetru a vysokým teplotám. Použitie betónových plotov má viacero výhod oproti ostatným typom plotov. Vydrží mnohonásobne dlhšie ako plot drevený, nevyžaduje si sústavnú starostlivosť ako je napríklad opakovaný náter, zvládne nápor nežiaducich vonkajších vplyvov. Betónové ploty vám zaručia dostatočné súkromie vo vašom dvore a sú praktickejšie ako ploty vyrobené z tvárnic alebo tehál. V tomto prípade je zhotovenie takéhoto plota rýchlejšie a bez zbytočného odpadu.

betonovy-plot-00.jpg

 

Načo by ste pri výstavbe plota strávili celé dni, ak nemusíte. Stačí vám dostatočné množstvo betónových platní a plot máte hotový. Tento plot je svojou rýchlou výstavbou vhodný aj pre tých, ktorí nemajú dostatok času, aby sa mohli naplno venovať domácim prácam. Tento plot im však nezaberie veľa času. Dá sa povedať, že ide iba o chvíľku v porovnaní s výstavbou ostatných plotov.

Pre domácich majstrov je tento plot maličkosťou.

Výstavba je jednou z výhod, no betónové ploty vám ich poskytnú oveľa viac.

Nemôže sa stať, že plot by počas niekoľkých rokoch užívania začal praskať alebo pukať. Betónový materiál zabezpečuje aj jeho polohu, ktorá sa vplyvom vetra nemôže zmeniť o nejaký uhol, a tým ohroziť okoloidúcich. Je to záruka aj v súčasnosti pri takomto nevyspytateľnom počasí, kedy sa extrémne horúčavy striedajú so silným vetrom a búrkami. No betónovým plotom ani v tomto prípade nič neuškodí.